1. Start
 2. /
 3. Aktualności
 4. /
 5. Budowa zakończona! Puszczykowa 6 w Osielsku z pozwoleniem na użytkowanie!

Budowa zakończona! Puszczykowa 6 w Osielsku z pozwoleniem na użytkowanie!

Zakończyła się budowa inwestycji deweloperskiej Puszczykowa 6 w Osielsku. W grudniu 2023 roku projekt otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a obecnie 60 z 64 mieszkań już znalazło swoich nabywców.

Inwestycja Puszczykowa 6, charakteryzująca się nowoczesnym designem i wysokim standardem wykonania, spotkała się z dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości. Mieszkania, oferujące różne metraże, przyciągnęły klientów poszukujących komfortu i jakości w przystępnej cenie.

Jednym z atutów inwestycji jest podgrzewany wjazd do hali garażowej, zapewniający komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom nawet w najchłodniejsze dni. Dodatkowo, ekologiczne podejście do zarządzania energią objawia się poprzez zastosowanie instalacji fotowoltaicznej, która wspomaga zasilanie części wspólnych, redukując koszty utrzymania i wpływając pozytywnie na środowisko.

Nowatorskim rozwiązaniem jest również system umożliwiający zamawianie windy z poziomu domofonu w mieszkaniu, co znacznie podnosi komfort użytkowania i dostępność dla wszystkich mieszkańców.

Te innowacyjne elementy, w połączeniu z wysokim standardem wykonania mieszkań, nowoczesną architekturą i atrakcyjną lokalizacją w Osielsku, sprawiają, że Puszczykowa 6 jest jedną z najbardziej pożądanych inwestycji mieszkaniowych w okolicy.

Pomimo wysokiego zainteresowania i sprzedaży większości mieszkań, dla zainteresowanych nadal dostępne są 4 lokale. Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o projekcie i dostępnych mieszkań.

SZUKASZ IDEALNEGO
MIESZKANIA?

PUSZCZYKOWA 6 w Osielsku
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem sprzedaży, znajdującym się przy ul. Inwalidów 49, 85 – 749 Bydgoszcz.

 

APARTAMENTY DERDOWSKIEGO w Starogardzie Gdańskim
Do Państwa dyspozycji czeka zespół profesjonalnych doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem. Apartamenty Derdowskiego dostępne wyłącznie w biurze M3 NIERUCHOMOŚCI

Zapytaj o wolne mieszkania
Skontaktuj się z nami
Kontakt

ul. Inwalidów 49
85-749 Bydgoszcz

Logotyp
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Nasz priorytet to dbałość o klienta.
 • REFERENCJE

  Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej.
 • PROFESJONALIZM

  Wysoki standard wykonania oraz doświadczony zespół.
 • GWARANCJE

  Rzetelna obsługa posprzedażowa.