1. Start
 2. /
 3. Nowe mieszkania i apartamenty od dewelopera
OSIELSKO
Puszczykowa 6

Puszczykowa 6 to nowe miejsce na mapie Osielska!

 

W ramach Inwestycji powstaje budynek wielorodzinny, w którego skład wchodzą 64 mieszkania znajdujące się na 4 kondygnacjach w 4 klatkach schodowych. W każdej klatce znajdować się będzie cichobieżna winda zjeżdżająca do wspólnej hali garażowej.
W nowoczesnej hali garażowej przewidziane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Poza miejscami postojowymi w garażu podziemnym, miejsce dla samochodów znajdą się również na zewnątrz, przed budynkiem.

Więcej
Parter Piętro 1 Piętro 2 Poddasze
KOMFORT
I BEZPIECZEŃSTWO
STAROGARD GDAŃSKI
Apartamenty
derdowskiego

Niepowtarzalne, stylowe i nowoczesne – takie właśnie będą apartamenty powstające przy ulicy Hieronima Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim.

 

W ramach inwestycji powstają dwa bliźniacze budynki, w których znajdą się łącznie 72 lokale mieszkalne o powierzchni od 35,39 m2 do 61,41 m2. Funkcjonalny charakter budynków i zróżnicowany układ pomieszczeń pozwoli mieszkańcom na wybór apartamentów odpowiadających ich indywidualnym potrzebom i niemal dowolną aranżację pomieszczeń.

Więcej
Budynek AB Budynek CD
NIEPOWTARZALNY
STYL
SZUKASZ IDEALNEGO
MIESZKANIA?

PUSZCZYKOWA 6 w Osielsku
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem sprzedaży, znajdującym się przy ul. Inwalidów 49, 85 – 749 Bydgoszcz.

 

APARTAMENTY DERDOWSKIEGO w Starogardzie Gdańskim
Do Państwa dyspozycji czeka zespół profesjonalnych doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem. Apartamenty Derdowskiego dostępne wyłącznie w biurze M3 NIERUCHOMOŚCI

Zapytaj o wolne mieszkania

Nowe mieszkania w Bydgoszczy na sprzedaż

Chcesz zamieszkać w nowym budownictwie? Interesują Cię mieszkania deweloperskie, najlepiej niedaleko Bydgoszczy? Mamy ofertę, która Cię zainteresuje! Koniecznie sprawdź dostępne od ręki mieszkania w Osielsku. Oferujemy mieszkania od dewelopera w najlepszym standardzie na rynku. Kupno nowego mieszkania w Bydgoszczy to nie lada wyzwanie, dlatego warto wybrać mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera z wieloletnią obecnością na rynku Bydgoskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w Bydgoszczy, położonych w nowym budownictwie, które charakteryzuje się wysokim standardem wykonania i atrakcyjną lokalizacją n nowoczesne apartamenty powstają w Starogardzie Gdańskim, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą. Nie przepłacaj, mieszkaj blisko aglomeracji, ciesząc się komfortem, bezpieczeństwem oraz świeżym powietrzem.

Nowe apartamenty w Starogardzie Gdańskim na sprzedaż

Zdajemy sobie sprawę z tego, ile trzeba zapłacić za nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy. Mamy dla Ciebie alternatywę – nowe budownictwo oraz wygodne i efektowne mieszkania w Osielsku oraz Starogardzie Gdańskim, gdzie znajduje się nasza nowa realizacja – Apartamenty Derdowskiego. Masz stąd doskonały dojazd do Bydgoszczy, ale też na miejscu jest wszystko to, czego szukasz.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Najnowsza inwestycja wciąż oferuje dostępne mieszkania deweloperskie – zarezerwuj je zanim zrobią to inni!

 

Skontaktuj się z nami
Kontakt

ul. Inwalidów 49
85-749 Bydgoszcz

Logotyp
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Nasz priorytet to dbałość o klienta.
 • REFERENCJE

  Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej.
 • PROFESJONALIZM

  Wysoki standard wykonania oraz doświadczony zespół.
 • GWARANCJE

  Rzetelna obsługa posprzedażowa.