NASZE INWESTYCJE
Wyszukaj mieszkanie

Liczba pokoi

{{ roomsAmountList[selectedRoomsAmount].label }}

Metraż

{{building.investment}}
{{building.building}}
Budynek
Lokal
Piętro
Pokoje
Metraż
Status
Ekspozycja okien
Szczegóły
{{building.building}}
{{item.local}}
{{item.tier}}
{{item.rooms}}
{{item.area}} m2
Wolne Wstępna rezerwacja Rezerwacja Sprzedane
{{item.comments}}
Wypełnij formularz

  Wyślij

  1. Start
  2. /
  3. Inwestycje
  4. /
  5. Apartamenty Derdowskiego
  Hieronima Derdowskiego, 83-200 Starogard Gdański
  apartamenty derdowskiego

  Niepowtarzalne, stylowe i nowoczesne – takie właśnie będą apartamenty powstające przy ulicy Hieronima Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim.

   

  W ramach inwestycji powstają dwa bliźniacze budynki, w których znajdą się łącznie 72 lokale mieszkalne o powierzchni od 35,39 m2 do 61,41 m2. Funkcjonalny charakter budynków i zróżnicowany układ pomieszczeń pozwoli mieszkańcom na wybór apartamentów odpowiadających ich indywidualnym potrzebom i niemal dowolną aranżację pomieszczeń.

  Wybierz budynek, który Ciebie interesuje.

  Budynek AB Budynek CD
  Komfort i bezpieczeństwo

  Apartamenty Derdowskiego posiadać będą przestronne i ustawne balkony o powierzchni do 9,5 m2, a do każdego mieszkania przypisana będzie komórka lokatorska. Do każdego z budynków prowadzić będą dwie klatki schodowe, wyposażone w cichobieżne windy, a dla wygody mieszkańców, oprócz miejsc parkingowych na terenie inwestycji, pod budynkami znajdą się również podziemne hale garażowe.

   

  Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych, na całym terenie zaprojektowano oświetlenie, natomiast w centralnym punkcie osiedla, bez dostępu do dróg publicznych, zostanie zlokalizowany plac zabaw i obiekty małej architektury.

  Niepowtarzalny styl

  Apartamenty Derdowskiego to nie tylko bezpieczna konstrukcja, wysoka jakość materiałów i staranność wykonania. Inwestycja wyróżnia się na tle innych osiedli w Starogardzie Gdańskim niepowtarzalnym układem – ustawione naprzeciw siebie budynki są swoim lustrzanym odbiciem i tworzą zamkniętą, dopełniającą się kompozycję.

  Zdobiący budynki mansardowy dach nie tylko zachwyca wizualnie, ale także pozwala na efektywniejsze wykorzystanie najwyższych kondygnacji. Nowoczesny styl, symetryczny układ osiedla i budynki zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale bez wątpienia sprawią, że Apartamenty Derdowskiego staną się perłą lokalnej architektury.

  Świetna lokalizacja

  Apartamenty Derdowskiego położone są w północnej części Starogardu Gdańskiego – prężnie rozwijającej się i prestiżowej dzielnicy miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

  Niewielka odległość od centrum, bezpośrednie sąsiedztwo sklepów, szkół i przedszkoli oraz dogodny dojazd do pozostałej części miasta i okolicznych miejscowości tworzą razem definicję świetnej lokalizacji.

  Doświadczony inwestor

  Deweloper Betpol Dom to firma założona przez ekspertów posiadających ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów Betpol stawia na wysoką jakość wykonania, dbałość o detale, oryginalną i funkcjonalną architekturę oraz innowacyjne rozwiązania budowlane.

  szukasz idealnego
  mieszkania?
  PUSZCZYKOWA 6 w Osielsku
  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem sprzedaży, znajdującym się przy ul. Inwalidów 49, 85 - 749 Bydgoszcz.
  Nr telefonu 518 518 014 oraz adres e-mail: mieszkania@betpoldom.pl

  APARTAMENTY DERDOWSKIEGO w Starogardzie Gdańskim
  Do Państwa dyspozycji czeka zespół profesjonalnych doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem. Apartamenty Derdowskiego dostępne wyłącznie w biurze M3 NIERUCHOMOŚCI
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  kontakt

  ul. Inwalidów 49
  85-749 Bydgoszcz
  tel. 518 518 014
  e-mail: mieszkania@betpoldom.pl

  Logotyp
  • BEZPIECZEŃSTWO

   Nasz priorytet to dbałość o klienta.
  • REFERENCJE

   Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej.
  • PROFESJONALIZM

   Wysoki standard wykonania oraz doświadczony zespół.
  • GWARANCJE

   Rzetelna obsługa posprzedażowa.