1. Start
 2. /
 3. O nas
Betpol dom
O nas

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1990 roku. Od momentu powstania realizujemy zadania we wszystkich zakątkach kraju. Jako generalny wykonawca działamy w sektorze budowy dróg i obiektów. Kompleksowo budujemy stacje paliw, drogi, place, parkingi oraz prowadzimy roboty ziemne. To tylko część naszych możliwości!

Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy jakość i nieustanne podnoszenie kwalifikacji, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku. Do rozwoju firmy przyczyniają się kolejne pokolenia naszych pracowników. Wypracowana przez lata kultura organizacyjna pozwoliła nam stworzyć zgrany zespół zaufanych profesjonalistów. Wspólnie opracowujemy i wdrażamy najwyższe standardy, obejmujące zarówno przygotowanie inwestycji, realizację, jak i obsługę w ramach gwarancji.

Wszystko to sprawiło, że BETPOL S.A. to dziś prężnie rozwijająca się firma, a nasze realizacje można znaleźć w wielu miejscach w Polsce. Na przestrzeni lat podjęliśmy się budowy setek kilometrów dróg, kilkudziesięciu stacji paliw, placów i parkingów, licznych rewitalizacji rynków, a w portfolio mamy też m.in. budowę portu kontenerowego DCT oraz Stadionu Arena w Gdańsku. Wciąż pozostajemy otwarci na kolejne wyzwania – dlatego otworzyliśmy nowy rozdział w historii firmy, rozpoczynając działalność deweloperską pod marką BETPOL DOM.

Deweloper Betpol Dom chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów stawia na wysoką jakość wykonania, dbałość o detale, oryginalną i funkcjonalną architekturę oraz innowacyjne rozwiązania budowlane. Pierwszą inwestycją Dewelopera i zarazem wizytówką firmy Betpol Dom stają się Apartamenty Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim.

SZUKASZ IDEALNEGO
MIESZKANIA?

PUSZCZYKOWA 6 w Osielsku
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem sprzedaży, znajdującym się przy ul. Inwalidów 49, 85 – 749 Bydgoszcz.

 

APARTAMENTY DERDOWSKIEGO w Starogardzie Gdańskim
Do Państwa dyspozycji czeka zespół profesjonalnych doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem. Apartamenty Derdowskiego dostępne wyłącznie w biurze M3 NIERUCHOMOŚCI

Zapytaj o wolne mieszkania
Skontaktuj się z nami
Kontakt

ul. Inwalidów 49
85-749 Bydgoszcz

Logotyp
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Nasz priorytet to dbałość o klienta.
 • REFERENCJE

  Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej.
 • PROFESJONALIZM

  Wysoki standard wykonania oraz doświadczony zespół.
 • GWARANCJE

  Rzetelna obsługa posprzedażowa.