1. Start
 2. /
 3. O nas
Betpol dom
O nas

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1990 roku. Od momentu powstania realizujemy zadania we wszystkich zakątkach kraju. Jako generalny wykonawca działamy w sektorze budowy dróg i obiektów. Kompleksowo budujemy stacje paliw, drogi, place, parkingi oraz prowadzimy roboty ziemne. To tylko część naszych możliwości!

Deweloper budowlany Betpol Dom z Bydgoszczy

Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy jakość i nieustanne podnoszenie kwalifikacji, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku. Do rozwoju firmy przyczyniają się kolejne pokolenia naszych pracowników. Wypracowana przez lata kultura organizacyjna pozwoliła nam stworzyć zgrany zespół zaufanych profesjonalistów. Wspólnie opracowujemy i wdrażamy najwyższe standardy, obejmujące zarówno przygotowanie inwestycji, realizację, jak i obsługę w ramach gwarancji.

Wszystko to sprawiło, że BETPOL S.A. to dziś prężnie rozwijająca się firma, a nasze realizacje można znaleźć w wielu miejscach w Polsce. Na przestrzeni lat podjęliśmy się budowy setek kilometrów dróg, kilkudziesięciu stacji paliw, placów i parkingów, licznych rewitalizacji rynków, a w portfolio mamy też m.in. budowę portu kontenerowego DCT oraz Stadionu Arena w Gdańsku. Wciąż pozostajemy otwarci na kolejne wyzwania – dlatego otworzyliśmy nowy rozdział w historii firmy, rozpoczynając działalność deweloperską pod marką BETPOL DOM.

Deweloper Betpol Dom chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów stawia na wysoką jakość wykonania, dbałość o detale, oryginalną i funkcjonalną architekturę oraz innowacyjne rozwiązania budowlane. Pierwszą inwestycją Dewelopera i zarazem wizytówką firmy Betpol Dom stają się Apartamenty Derdowskiego w Starogardzie Gdańskim.

SZUKASZ IDEALNEGO
MIESZKANIA?

PUSZCZYKOWA 6 w Osielsku
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem sprzedaży, znajdującym się przy ul. Inwalidów 49, 85 – 749 Bydgoszcz.

 

APARTAMENTY DERDOWSKIEGO w Starogardzie Gdańskim
Do Państwa dyspozycji czeka zespół profesjonalnych doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem. Apartamenty Derdowskiego dostępne wyłącznie w biurze M3 NIERUCHOMOŚCI

Zapytaj o wolne mieszkania

Renomowany deweloper – nam możesz zaufać

Betpol Dom to renomowany deweloper budowlany z Bydgoszczy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej – zarówno komercyjnej, jak i mieszkaniowej. Od samego początku działalności stawiamy na jakość i ciągłe podnoszenie kwalifikacji całego zespołu, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku nieruchomości w Polsce.
Naszą misją jest nie tylko tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych przestrzeni, ale również budowanie trwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Dążymy do tego, aby wszystkie inwestycje nie tylko odpowiadały na potrzeby dzisiejszych klientów, ale także były przygotowane na wyzwania przyszłości.

Rodzinna firma, kilka pokoleń tradycji

Nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania kolejnych pokoleń pracowników, którzy nieustannie przyczyniają się do rozwoju firmy. Dzięki wypracowanej przez lata kulturze organizacyjnej, udało nam się stworzyć zgraną ekipę zaufanych profesjonalistów, gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Dowodem na to są już oddane do użytku lokale, jak i kolejne mieszkania od dewelopera, które budujemy i sprzedajemy w Osielsku i Starogardzie Gdańskim.
Jako bydgoski deweloper budowlany, zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania mają wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na przyszłość miasta i jego mieszkańców. Dlatego też kładziemy duży nacisk na rozwój nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają nam tworzyć przestrzenie przyjazne dla ludzi i środowiska. Dobra wiadomość jest taka, że nie wpływa to źle na ceny – nowe mieszkania koło Bydgoszczy są dostępne na atrakcyjnych warunkach.

Zamieszkaj blisko Bydgoszczy w mieszkaniu od dewelopera

Jako deweloper mieszkaniowy z Bydgoszczy oferujemy nowoczesne mieszkania dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań klientów. Bez względu na to, czy szukasz małego mieszkania dla siebie, czy też przestronnego apartamentu dla całej rodziny – mamy coś odpowiedniego dla Ciebie. Nowe mieszkania blisko Bydgoszczy cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także atrakcyjne ceny, które sprawiają, że każdy może spełnić swoje marzenie o własnym lokum.

Skontaktuj się z nami
Kontakt

ul. Inwalidów 49
85-749 Bydgoszcz

Logotyp
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Nasz priorytet to dbałość o klienta.
 • REFERENCJE

  Ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej.
 • PROFESJONALIZM

  Wysoki standard wykonania oraz doświadczony zespół.
 • GWARANCJE

  Rzetelna obsługa posprzedażowa.